Konkurs plastyczny „Mój baśniowy bohater”

PROTOKÓŁ

 

Bielsk Podlaski, 11.06.2021r.

 

PROTOKÓŁ

 

z posiedzenia Komisji Konkursowej z dn. 02.06.2021 r. w Bielskim Domu Kultury w Bielsku Podlaskim w składzie:

 

Przewodniczący Komisji – Piotr Kozłowski – Instruktor ds. plastyki BDK

Elżbieta Gerez – Kierownik Administracyjny

Elżbieta Niczyporuk – Grupa artystyczna „Wspólna Pasja”

 

 

 

Komisja ustaliła, iż do konkursu plastycznego „Mój baśniowy przyjaciel” przeprowadzonego w terminie  12.03 – 25.05.2021r.  przystąpiły:

 

– Oddział przedszkolny 5-6 latków Szkoły Podstawowej w Augustowie,

17-100 Bielsk Podlaski, Augustowo 30, (16)

 

– Katolickie Przedszkole Niepubliczne „Karmelki” w Bielsku Podlaskim, 17-100 Bielsk Podlaski, ul. Żwirki i Wigury 4, (11)

 

– Niepubliczne Przedszkole nr 1 im. Św. Młodzieńca Gabriela w Bielsku Podlaskim, 17-100 Bielsk Podlaski, ul. Rejtana 24 , (6)

 

– Oddział przedszkolny 5-6 latków Szkoły Podstawowej nr 2 w Bielsku Podlaskim,

17-100 Bielsk Podlaski, ul. W. Wysockiego 6, (19)

 

– Przedszkole Nr 3 w Bielsku Podlaskim, 17-100 Bielsk Podlaski, ul. Żeromskiego 4, (69)

 

– Przedszkole Nr 5, Krasnala Hałabały w Bielsku Podlaskim, 17-100 Bielsk Podlaski,

  1. Kościuszki 16, (17)

 

– Przedszkole Nr 7 Kubusia Puchatka w Bielsku Podlaskim, 17-100 Bielsk Podlaski, ul. Kazanowskiego 2, (38)

 

– Przedszkole Nr 9 Leśna Polana w Bielsku Podlaskim, 17-100 Bielsk Podlaski, ul. Kazanowskiego 2a, (23)

 

– Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Św. ABP Łukasza Wojno – Jasienieckiego  w  Bielsku Podlaskim, 17-100 Bielsk Podlaski, ul. Rejtana 24, (10)

 

– Szkoła Podstawowa Nr 2 w Bielsku Podlaskim, 17-100 Bielsk Podlaski, ul. W. Wysockiego 6, (35)

 

– Szkoła Podstawowa Nr 3, z BJN w Bielsku Podlaskim, 17-100 Bielsk Podlaski,  ul. Poniatowskiego 9, (27)

 

– Szkoła Podstawowa Nr 4 w Bielsku Podlaskim, 17-100 Bielsk Podlaski,  ul. A. Mickiewicza 126, (17)

 

– Szkoła Podstawowa Nr 5 w Bielsku Podlaskim, 17-100 Bielsk Podlaski, ul. T. Kościuszki 21, (11)

 

– Szkoła Podstawowa w Augustowie, 17-100 Bielsk Podlaski, Augustowo 30, (5)

 

– Prace indywidualne,  (2)

 

Ogółem wpłynęło 306 prac plastycznych wykonanych w technice rysunkowej, malarskiej, graficznej, collage’u i batiku.  Autorom najciekawszych prac postanowiono przyznać 31 nagród oraz 25 wyróżnień.

 

Nagrody w I Kategorii   wiekowej do 6 lat, (20)

 

I Miejsce

 

„Masza”

Wiktor Rogoza, 6 lat

Przedszkole Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi  w Bielsku Podlaskim

Opiekun artystyczny: Ewa Dmitruk

 

„Królewna i żaba”

Aleksandra Lenczewska, 5 lat

Przedszkole Nr 7 w Bielsku Podlaskim

Opiekun artystyczny: Sylwia Kamińska

 

„Król lew i jego przyjaciele”

Hana Półtorak, 4 lata

Przedszkole Nr 5 w Bielsku Podlaskim

Opiekun artystyczny: Urszula Bedeniczuk

 

„Królewna Śnieżka”

Karolina Szefler, 5 lat

Przedszkole Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi  w Bielsku Podlaskim

Opiekun artystyczny: Danuta Rytel

 

„Elza”

Zofia Wawulska, 6 lat

Przedszkole Nr 7 w Bielsku Podlaskim

Opiekun artystyczny: Anna Adamiuk, Joanna Juziuczuk

 

II Miejsce

 

„Koziołek Matołek”

Nina Iwaniuk, 5 lat

Przedszkole Nr 7 w Bielsku Podlaskim

Opiekun artystyczny: Anna Adamiuk, Joanna Juziuczuk

 

„Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”

Katarzyna Kuptel, 5 lat

Przedszkole Nr 5 w Bielsku Podlaskim

Opiekun artystyczny: Elżbieta Pogorzelska, Grażyna Breńko

„Mała syrenka”

Julia Derehajło, 4 lata

Przedszkole Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi  w Bielsku Podlaskim

Opiekun artystyczny: Elżbieta Osipiuk

 

„Jaś i Małgosia”

Łucja Rzepniewska, 7 lat

Katolickie Przedszkole Niepubliczne „Karmelki” w Bielsku Podlaskim

Opiekun artystyczny: Diana Cetra

 

„Trzy świnki”

Dawid Lemiesz, 3 lata

Przedszkole Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Bielsku Podlaskim

Opiekun artystyczny: Marlena Lemiesz

 

„Kot w butach”

Maria Magdalena Fiedoruk, 6 lat

Katolickie Przedszkole Niepubliczne „Karmelki” w Bielsku Podlaskim

Opiekun artystyczny: Diana Cetra

 

„Olaf z Krainy Lodu”

Oskar Chursa, 3 lata

Przedszkole Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Bielsku Podlaskim

Opiekun artystyczny: Marlena Mikulicz

 

III Miejsce

 

„Mój bohater Superman”

Aleksander Gołębiecki, 7 lat

Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Augustowie

Opiekun artystyczny: Joanna Przybysz

 

„Król Lew”

Damian Sokół, 6 lat

Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej nr 2 w Bielsku Podlaskim

Opiekun artystyczny: Joanna Roszczenko

 

„Pszczółka Maja”

Iga Borysiuk, 6 lat

Przedszkole Niepubliczne nr 1 w Bielsku Podlaskim

Opiekun artystyczny: Natalia Maleszewska – Troc

 

„Kot w butach”

Gabriel Niczyporuk, 5 lat

Przedszkole Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi  w Bielsku Podlaskim

Opiekun artystyczny: Danuta Rytel

 

„Kubuś Puchatek”

Oliwia Kozaczuk, 6,5 lat

Przedszkole Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi  w Bielsku Podlaskim

Opiekun artystyczny: Agnieszka Kośko, Iwona Sorokosz

„Jeżyk Igiełka”

Klaudia Berg, 6 lat

Przedszkole Nr 7 w Bielsku Podlaskim

Opiekun artystyczny: Anna Adamiuk, Joanna Juziuczuk

 

„Świnka Peppa”

Lena Korczak, 6 lat

Przedszkole Nr 9 „Leśna Polana” w Bielsku Podlaskim

Opiekun artystyczny: Mirosława Szumska

 

„Roszpunka”

Dominika Siemieniuk, 7 lat

Przedszkole Nr 9 „Leśna Polana” w Bielsku Podlaskim

Opiekun artystyczny: Agnieszka Matwiejuk

 

Wyróżnienia I Kategoria  wiekowa (11)

 

„Moja baśniowa przyjaciółka Mija”

Małgorzata Wiśniewska 7 lat

Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Augustowie

Opiekun artystyczny: Joanna Przybysz

 

„Smok Wawelski”

Hubert Pruszyński, 5 lat

Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej nr 2 w Bielsku Podlaskim

Opiekun artystyczny: Joanna Roszczenko

 

„Paddington”

Wiktoria Sacharzewska, 5 lat

Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej nr 2 w Bielsku Podlaskim

Opiekun artystyczny: Diana Monach

 

„Spiderman”

Paweł Niemyjski, 7 lat

Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Augustowie

Opiekun artystyczny: Joanna Przybysz

 

„Opowieści z Narni”

Mikołaj Kiryluk, 6 lat

Przedszkole Nr 9 „Leśna Polana” w Bielsku Podlaskim

Opiekun artystyczny: Mirosława Szumska

 

Kot z bajki „Jarzębinka”

Piotr Artemiuk, 5 lat

Przedszkole Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Bielsku Podlaskim

Opiekun artystyczny: Jolanta Chomaniuk

 

„Idefix patrzy na motylka”

Marina Gałka, 5 lat

Przedszkole Niepubliczne nr 1 w Bielsku Podlaskim

Opiekun artystyczny:

 

„Jarzębinka – postać Łabędzia”

Julia Żmieńko, 5 lat

Przedszkole Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Bielsku Podlaskim

Opiekun artystyczny: Diana Malec

 

„Calineczka”

Wiktoria Łochnicka, 6 lat

Przedszkole Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Bielsku Podlaskim

Opiekun artystyczny: Ewa Dmitruk

 

„Blaze”

Stanisław Żukowski, 6 lat

Katolickie Przedszkole Niepubliczne „Karmelki” w Bielsku Podlaskim

Opiekun artystyczny: Renata Sęk

 

„Pinokio”

Tadeusz Wiercioch, 4 lata

Praca indywidualna

Opiekun artystyczny: Mama

 

Nagrody w II Kategorii   wiekowej 7-10lat (6)

 

I Miejsce

 

„Harry Potter”

Hubert Czurak, 7 lat

Szkoła Podstawowa Nr 5 w Bielsku Podlaskim

Opiekun artystyczny: Zofia Wypych

 

„Świniopas”

Anna Reszetnikow, 9 lat

Szkoła Podstawowa Nr 4 w Bielsku Podlaskim

Opiekun artystyczny: Joanna Duszkowska

 

II Miejsce

 

„Vaiana i skarb oceanów”

Anna Charytonowicz, 10 lat

Szkoła Podstawowa Nr 3z BJN w Bielsku Podlaskim

Opiekun artystyczny: Barbara Drazdowska

 

„Mały Książe”

Franciszek Żarski, 8 lat

Szkoła Podstawowa Nr 2 w Bielsku Podlaskim

Opiekun artystyczny: Alina Sacharewicz

 

III Miejsce

 

„Reksio”

Łukasz Kerdelewicz, 8 lat

Szkoła Podstawowa Nr 2 w Bielsku Podlaskim

Opiekun artystyczny: Aldona Agata Szuper

 

„Szrek”

Oksana Iwanowiec, 9 lat

Szkoła Podstawowa Nr 2 w Bielsku Podlaskim

Opiekun artystyczny: Barbara Drozdowska

 

 

Wyróżnienia II Kategoria  wiekowa (10)

 

„Mario” z gry „Mario i Bowser”s fury”

Michał Nestoruk, 7 lat

Szkoła Podstawowa Nr 3z BJN w Bielsku Podlaskim

Opiekun artystyczny: Hanna Małkińska

 

„Patryk rozgwiazda” z bajki „Spongebob”

Adam Nestoruk, 7 lat

Szkoła Podstawowa Nr 3z BJN w Bielsku Podlaskim

Opiekun artystyczny: Hanna Małkińska

 

„Pocahontas”

Sara Warszycka, 10 lat

Szkoła Podstawowa Nr 4 w Bielsku Podlaskim

Opiekun artystyczny: Joanna Duszkowska

 

„Sąsiedzi”

Mikołaj Matysiuk, 8 lat

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Bielsku Podlaskim

Opiekun artystyczny: Sylwia Matysiuk

 

„Urodziny Myszki Mini”

Aurelia Korzon, 9 lat

Szkoła Podstawowa Nr 2 w Bielsku Podlaskim

Opiekun artystyczny: Aneta Ambrożewicz

 

„Barbie”

Lena Własiuk, 8 lat

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Bielsku Podlaskim

Opiekun artystyczny: Sylwia Matysiuk

 

„Jaś Fasola”

Grzegorz Kowalczyk, 7 lat

Szkoła Podstawowa Nr 5 w Bielsku Podlaskim

Opiekun artystyczny: Zofia Wypychowska

 

„Alvin” z bajki „Alvin i wiewiórki”

Dominik Wiszenko, 10 lat

Szkoła Podstawowa Nr 5 w Bielsku Podlaskim

Opiekun artystyczny: Alla Abramczuk

 

„Złota rybka”

Maja Kotowicz, 8 lat

Szkoła Podstawowa w Augustowie

Opiekun artystyczny: Justyna Kotowicz

 

„Wioska Smerfów”

Nikola Hołodok, 9 lat

Szkoła Podstawowa Nr 4 w Bielsku Podlaskim

Opiekun artystyczny: Alina Rudczuk

 

Nagrody w III Kategorii   wiekowej 11-13lat (5)

 

I Miejsce

 

„Grinch” i „Spongebob”

Krzysztof Sacharewicz 12 lat

Szkoła Podstawowa Nr 3z BJN w Bielsku Podlaskim

Opiekun artystyczny: Alina Sacharewicz

 

„Biedronka” z bajki „Biedronka i czarny kot”

Małgorzata Skrzyniarz 11 lat

Szkoła Podstawowa Nr 3 z BJN w Bielsku Podlaskim

Opiekun artystyczny: Alina Sacharewicz

 

II Miejsce

 

„Masza”

Oksana Gawryluk, 11 lat

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Bielsku Podlaskim

Opiekun artystyczny: Alina Sacharewicz

 

„Atomówka”

Julia Mazuruk, 12 lat

Szkoła Podstawowa Nr 3 z BJN w Bielsku Podlaskim

Opiekun artystyczny: Alina Sacharewicz

 

III Miejsce

 

„Pinokio”

Sandra Januszewska, 12 lat

Szkoła Podstawowa Nr 4 w Bielsku Podlaskim

Opiekun artystyczny: Iwona Wesołowska

 

Wyróżnienia III Kategoria wiekowa (4)

 

„Asterix, Obelix i Idefix”

Filip Puczko, 11 lat

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Bielsku Podlaskim

Opiekun artystyczny: Alina Sacharewicz

 

 

„Dinozaury”

Damian Korszak, 11 lat

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Bielsku Podlaskim

Opiekun artystyczny: Alina Sacharewicz

 

„Armin- przyjaciel morza”

Małgorzata Wysocka, 13 lat

Szkoła Podstawowa Nr 4 w Bielsku Podlaskim

Opiekun artystyczny: Witalis Tyc

 

„Mike” z bajki „Potwory i spółka”

Zachariasz Kos, 11 lat

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Bielsku Podlaskim

Opiekun artystyczny: Joanna Duszkowska

Nagród w IV kategorii nie przyznano.

 

Laureatom konkursu wręczono nagrody zakupione przez Bielski Dom Kultury

 

Na tym protokół zakończono.

 

 

 

 

Podpisy Komisji:

 

 

Przewodniczący Komisji – Piotr Kozłowski – Instruktor ds. plastyki BDK

 

 

 

Elżbieta Gerez – Kierownik Administracyjny

 

 

 

Elżbieta Niczyporuk – Grupa artystyczna „Wspólna Pasja”

Może Ci się również spodoba

Skip to content