Bilety do kupienia w dniu seansu
NORMALNY 22 zł
ULGOWY 18 zł
Nie prowadzimy rezerwacji

Udostępnij

Niedziela 23 czerwiec

18:00

DKF: "Uciekaj!" (Get out!) / USA 2017/ horror / 103' /od lat 16 / wstęp wolny

Dyskusyjny Klub Filmowy zaprasza na oscarowy horror pt. Uciekaj! (Get out!). Wstęp wolny! ...

×

Niedziela 23 czerwiec 18:00

DKF: "Uciekaj!" (Get out!) / USA 2017/ horror / 103' /od lat 16 / wstęp wolny

Dyskusyjny Klub Filmowy zaprasza na oscarowy horror pt. Uciekaj! (Get out!). Wstęp wolny!

Horrory nie często zostają wyróżnione Oscarem. Jednym z wyjątków jest film "Uciekaj!", który został nagrodzony za najlepszy scenariusz oryginalny (Jordan Peele). Nie ma tu tryskającej krwi i masakry piłą motorową. Ta historia wciąga i trzyma w mocnym uścisku do końca.

Opis:
Czarnoskóry Chris Washington (Daniel Kaluuya) odwiedza z dziewczyną jej białych rodziców, którzy sprawiają wrażenie życzliwych i sympatycznych gospodarzy. Efektowny dom w odosobnionym miejscu nad jeziorem jawi się jednak jako miejsce tajemnicze, w którym panuje bardzo dziwna atmosfera.Wydaje się, że ciężka, niepokojąca aura wynika z przyczyn rasowych (dwoje "dziwnych" czarnoskórych służących zdaje się potwierdzać przypuszczenia).Prawda jest inna. Bohater odkrywając rzeczywisty cel wizyty wie, że znalazł się w złowrogiej pułapce.

Twórcy:
Reżyseria - Jordan Peele - amerykański reżyser, urodzony w 1979 roku. Znany z realizacji kina grozy ("To my", "Nie!"). Luareat nagrody Oscar oraz 30 innych nagród.
W roli głównej wystąpił Daniel Kaluuya - brytyjski aktor, urodzony w 1989. Luareat nagrody Oscar - Najlepszyaktor drugoplanowy za  film "Judasz i Czarny Mesjasz" (2021).

Nagrody:
Film "Uciekaj!" zdobył 46 nagród na największych światowych festiwalach (69 nominacji), w tym Oscara - Najlepszy scenariusz oryginalny dla Jordana Peele. Przez Akademię był nominowany również w trzech innych kategoriach: Najlepszy film Edward H. Hamm Jr.,Jason Blum, Jordan Peele, Sean McKittrick, Najlepszy aktor pierwszoplanowy Daniel Kaluuya, Najlepszy reżyser Jordan Peele.

Ciekawostki:
Pierwotnie Jordan Peele chciał, by w filmie zagrał Eddie Murphy.
Zdjęcia do filmu kręcono w Fairhope i Mobile (Alabama, USA), a trwały 28 dni. 
 
ZAPRASZAMY!


18:00 - 20:00

Piątek 28 czerwiec

17:00

„KOSMICZNY WIDOK" / 2024 / 42 min / dokumentalny / b.o / wstęp wolny

Festiwal Filmowy Niebieska Kropka. Międzynarodowa Stacja Kosmiczna od wielu lat unosi się nad naszymi głowami. Chcecie zobaczyć jaki widok ma ...

×

Piątek 28 czerwiec 17:00

„KOSMICZNY WIDOK" / 2024 / 42 min / dokumentalny / b.o / wstęp wolny

Festiwal Filmowy Niebieska Kropka. Międzynarodowa Stacja Kosmiczna od wielu lat unosi się nad naszymi głowami. Chcecie zobaczyć jaki widok ma mieszkaniec stacji kosmicznej? Jak Ziemia wygląda z wysokości 100 km? Zapraszamy wszystkich na specjalnie w tym celu przygotowany pokaz.


17:00 - 17:45


18:00

SPOTKANIE AUTORSKIE: Andrzej Koba - koło życia, transcendencja, podróże, kultury Wschodu / wstęp wolny

Festiwal Filmowy Niebieska Kropka. Andrzej Koba (ur. w 1976 Lubelszczyźnie) - myśliciel oraz obserwator rzeczywistości. Bez ły ...

×

Piątek 28 czerwiec 18:00

SPOTKANIE AUTORSKIE: Andrzej Koba - koło życia, transcendencja, podróże, kultury Wschodu / wstęp wolny

Festiwal Filmowy Niebieska Kropka. Andrzej Koba (ur. w 1976 r.na Lubelszczyźnie) - myśliciel oraz obserwator rzeczywistości. Bez matury.Były londyński skłoters a obecnie „bieszczadnik". Kilka tygodni temu wrócił z trekkingu w Himalajach. Porozmawiamy o tybetańskim kole życia i sposobach patrzenia na rzeczywistość.


18:00 - 19:00


19:30

„LIGHT OF MY LIFE" / 2019 / 1h 59min / dramat, sci-fi / USA / 14+/ wstęp wolny

Festiwal Filmowy Niebieska Kropka. Ojciec i córka podróżują przez świat, którego połowa populacji wymarła w wyniku pandemii. Ich ...

×

Piątek 28 czerwiec 19:30

„LIGHT OF MY LIFE" / 2019 / 1h 59min / dramat, sci-fi / USA / 14+/ wstęp wolny

Festiwal Filmowy Niebieska Kropka. Ojciec i córka podróżują przez świat, którego połowa populacji wymarła w wyniku pandemii. Ich człowieczeństwo wystawiane jest na próbę. „Light of my life" to wzruszajacy, kameralny oraz dojrzały scenariusz i reżyseria Casey'a Afflecka, brata Bena Afflecka.19:30 - 21:30

Sobota 29 czerwiec

10:00

„JAK WYTRESOWAĆ SMOKA" / 2010 / 1h 38min / animacja, familijny / USA / b.o / wstęp wolny

Festiwal Filmowy Niebieska Kropka. Producenci "Shreka", „Madagaskaru" i „Kung Fu Pandy" przedstawiają film na podstawie książki ...

×

Sobota 29 czerwiec 10:00

„JAK WYTRESOWAĆ SMOKA" / 2010 / 1h 38min / animacja, familijny / USA / b.o / wstęp wolny

Festiwal Filmowy Niebieska Kropka. Producenci "Shreka", „Madagaskaru" i „Kung Fu Pandy" przedstawiają film na podstawie książki CressidyCowell „Jak wytresować smoka", której akcja rozgrywa się w świecie Wikingów i dzikich smoków. Bohaterem filmu jest nastoletni Wiking mieszkający na wyspie Berk, gdzie walki ze smokami są codziennością. Zbliża się właśnie czas inicjacji i jedyna szansa na udowodnienie plemieniu i ojcu swojej wartości. Kiedy jednak okazuje się, że zamiast wytresować smoka, nastolatek zaprzyjaźnia się z nim, cały jego świat staje na głowie.


10:00 - 11:30


12:00

I KRÓL RZEKŁ: „CO ZA FANTASTYCZNA MASZYNA!" / 2023 / 1h 28min / Szwecja, Dania / dokumentalny / 12+ / wstęp wony

Festiwal Filmowy Niebieska Kropka. Podróż po rozległym historycznie oceanie współczesnej kultury medialnej. Dowiadujemy się, jak powstała ...

×

Sobota 29 czerwiec 12:00

I KRÓL RZEKŁ: „CO ZA FANTASTYCZNA MASZYNA!" / 2023 / 1h 28min / Szwecja, Dania / dokumentalny / 12+ / wstęp wony

NORMALNY 22 zł
ULGOWY 18 zł

Festiwal Filmowy Niebieska Kropka. Podróż po rozległym historycznie oceanie współczesnej kultury medialnej. Dowiadujemy się, jak powstała camera obscura, oglądamy pierwszy pokaz ruchomego obrazu, obserwujemy wynalezienie kamery internetowej, odwiedzamy dzisiejsze Hollywood i poznajemy lepiej świat wypełniony 45 miliardami aparatów.

Dowcipny i prowokujący do myślenia film śledzi rozwój kultury obrazu w znanej nam do tej pory formie. Łączy propagandowe materiały o Władimirze Putinie i Kim Jong-unie, zmateriałami zza kulis grupy bojowników ISIS w Jemenie, newsami transmitowanymi na żywo, klipami rosyjskiej młodzieży wykonującej karkołomne akrobacje na szczycie najwyższych budynków świata, newsami transmitowanymi na żywo, a także wstrząsającymi fotografiami prasowymi przedstawiającymi przemoc.

Film poszerza nasze rozumienie wizualnego świata, w którym obecnie żyjemy. Zadaje pytanie o niekontrolowaną obsesję ludzkości na punkcie obrazu i społeczne konsekwencje, jakie się z tym wiążą. Bada wpływ kultury medialnej na społeczne zachowania, a także skutki, jakie niesie ze sobą fakt bycia narażonym na miliardy obrazów konkurujących codziennie o naszą uwagę. Aparat to fantastyczny wynalazek, o ile nie jest traktowany jako maszyna napędowa wartego miliardy euro przemysłu wizualnego.


12:00 - 13:30


13:30

WARSZTATY DLA DZIECI / sala teatralna / wstęp wolny

Festiwal Filmowy Niebieska Kropka. Warsztaty teatralno - muzyczne dla najmłodszych / prowadzenie BEREK ązują zapisy, informacja pod nr ...

×

Sobota 29 czerwiec 13:30

WARSZTATY DLA DZIECI / sala teatralna / wstęp wolny

Festiwal Filmowy Niebieska Kropka. Warsztaty teatralno - muzyczne dla najmłodszych / prowadzenie BEREK Crew.

Obowiązują zapisy, informacja pod nr tel. 85 730 34 14


13:30 - 15:30


14:00

SPOTKANIE AUTORSKIE: Joanna Polak o tworzeniu animacji / wstęp wolny

Festiwal Filmowy Niebieska Kropka. Joanna Polak – reżyserka i animatorka. Urodzona w Lublinie. Ukończyła Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych ...

×

Sobota 29 czerwiec 14:00

SPOTKANIE AUTORSKIE: Joanna Polak o tworzeniu animacji / wstęp wolny

Festiwal Filmowy Niebieska Kropka. Joanna Polak – reżyserka i animatorka. Urodzona w Lublinie. Ukończyła Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Lublinie i Akademię Sztuk Pięknych w Poznaniu na Wydziale KomunikacjiMultimedialnej. Dyplom mgr sztuki ze specjalnością film animowany uzyskaław 2003 r. W 2011 r. obroniła pracę doktorską na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, uzyskując tym samym tytuł doktora sztuk plastycznych. W 2019 r. uzyskała tytuł doktora habilitowanego na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu i otrzymała tytuł profesora PJATK na Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Warszawie. Jest autorką książki „Hotel Mirage – wycinanka komputerowa w animacji filmoterapeutycznej” i 5 rozdziałów o tematyce animacji filmowej w różnych wydawnictwach książkowych. Jest członkiem ASIFA Poland (Association Internationale du Film d’Animation – Międzynarodowego Stowarzyszenia Filmu Animowanego) zrzeszającej twórców oraz ludzi związanych ze środowiskiem animacji oraz Związku Polskich Artystów Plastyków w Lublinie.

www.joannapolak.com

Od 2007 r. przeprowadziła kilkadziesiąt warsztatów z zakresu animacjifilmowej zarówno dla dzieci jak i mistrzowskie dla dorosłych nauczycieli tego zawodu również za granicą (Austria, Rosja, USA, Serbia). Jest stypendystką: Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu (2021), Prezydenta Miasta Lublin (2021, 2017), Marszałka Województwa Lubelskiego (2019,2017). Przebywała również na stypendium Artist In Residence w MuseumsQuartier w Wiedniu w Austrii (2009) i na zaproszenie ART. Domus w Brnie w Czechach (1995). Zasiadała w jury festiwali i konkursów polskich i zagranicznych (USA, Serbia, Słowenia, Rosja, Białoruś, Indie). Filmy i video instalacje Joanny Polak były prezentowane na ponad 900 festiwalach, prezentacjachi wystawach oraz wielu kanałach telewizyjnych (Europa, Azja, USA). Filmyzdobyły 65 nagród i wyróżnień w Polsce i za granicą (Włochy, Chiny, Indie, USA, Rosja, Irlandia, Serbia, Rumunia, Białoruś, Słowenia, Chorwacja, Czechy, Węgry). Jest reżyserem ponad 170 filmów, głównie animowanych. Aktualne poszukiwania twórcze artystki skupiają się wokół animacji dla dorosłych i dla dzieci oraz eksperymentów z video instalacją symultaniczną.

Działa w obrębie techniki wycinanki komputerowej, wykorzystując do jejtworzenia klasyczną technikę wycinanki animowanej i graficzne techniki komputerowe 2D. W obrębie jej zainteresowań jest obserwacja reakcji terapeutycznej widza na obraz animowany, nie stroniąc przy tym od pokazów symultanicznych i bodźców podprogowych. Zmusza widza do podróży i zagłębienie się w sposób postrzegania filmu przez artystę np.: ukazując jednocześnie obraz na wielu płaszczyznach (ścianach) , tworząc video instalacje zachęcające do dotyku , lub dobierając odpowiednia grupę terapeutyczną . Bawi się z widzemukazując na pozór nieskomplikowane historie, często zabarwione dowcipem iokraszone prostym rysunkiem. Niejednokrotnie obserwator wybucha spontanicznym śmiechem, który po zakończeniu filmu często zamiera mu na twarzy. Filmy bowiem zawierają podwójne dno, neutralne dla postronnych obserwatorów, ale pouczające lub wpływające na świadomego odbiorcę. Taką właściwość animowanych ruchomych obrazów autorka wykorzystuje w swoich badaniach nad filmoterapią, gdzie ten sam film potrafi wpłynąć relaksująco lub irytująco w zależności od odbiorcy. Medium, użyte w wystawach i prezentacjach jest dobierane w zależności od treści, którą autorka chce przekazać odbiorcy.”

Dużą część swojej pracy poświęca pracy z najmłodszymi twórcami i zarazem odbiorcami jej twórczości, którym stara się zaszczepić (poprzez formę zabawy) zainteresowanie tą formą sztuki. Bajki dla dzieci z serii „Opowieści Pogranicza” z Ośrodka Pogranicze w Sejnach czy „Animacje Legend Lubelskich” to produkcje, które zostały zauważone i wyróżnione na wielu festiwalach filmowych.

Jest wykładowcą animacji i grafiki multimedialnej na Uniwersytecie Marii-Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Warszawie na stanowisku profesora uczelnianego.


14:00 - 15:30


16:00

„NIE NA MIEJSCU" / 2022 / 1h 40min / Austria / dokumentalny / 12+ / wstęp wolny

Festiwal Filmowy Niebieska Kropka. Czy rozmaite metody pozbywania się śmieci mogą stanowić dobry temat dla filmu? Tak, jeśli zabiera sięza to ...

×

Sobota 29 czerwiec 16:00

„NIE NA MIEJSCU" / 2022 / 1h 40min / Austria / dokumentalny / 12+ / wstęp wolny

Festiwal Filmowy Niebieska Kropka. Czy rozmaite metody pozbywania się śmieci mogą stanowić dobry temat dla filmu? Tak, jeśli zabiera sięza to austriacki reżyser Nikolaus Geyrhalter. Najwyższa jakość zdjęć i dźwięku pozwalają przenieść się do odległych zakątków globu: do alpejskich kurortów, rajskich Malediwów, Nepalu i na koniec na pustynię w Nevadzie, podczas Festiwalu Burning Man. Patrząc, jak ludzie w tych miejscach pozbywają się odpadów, poznajemy lepiej naszą naturę początku XXI wieku i jej wpływ na planetę. Ten zadziwiająco piękny film, nagradzany na wielu filmowych festiwalach, wprowadza publiczność w dysonans, który długo z nią pozostaje. Angielski tytuł filmu "Matter out of Place" jest naukowym określeniem przedmiotu, który nie powinien się w danym miejscu znajdować. Film, pokazuje piękno naszej planety, jednocześnie uświadamiając, że trudno już znaleźć na niej miejsce, które nie byłoby zaśmiecone.


16:00 - 17:30


18:00

„APOCALYPTO" / 2006 / 2h 19min / USA, Meksyk / dramat, przygodowy / 14+ / wstęp wolny

Festiwal Filmowy Niebieska Kropka. Najnowsze dzieło zdobywcy Oscara Mela Gibsona (Pasja, Braveheart) to pełen rozmachu, zapierający dech w ...

×

Sobota 29 czerwiec 18:00

„APOCALYPTO" / 2006 / 2h 19min / USA, Meksyk / dramat, przygodowy / 14+ / wstęp wolny

Festiwal Filmowy Niebieska Kropka. Najnowsze dzieło zdobywcy Oscara Mela Gibsona (Pasja, Braveheart) to pełen rozmachu, zapierający dech w piersiach przygodowy film akcji, rozgrywający się w burzliwym okresie upadku wielkiej cywilizacji Majów. Łapa Jaguara – młody wojownik ze spokojnego, żyjącego w harmonii plemienia zamieszkującego dżunglę, zostaje pojmany przez okrutnych przybyszów i zmuszony do odbycia niebezpiecznej wyprawy do nieznanego świata cywilizacji opartej na strachu i ucisku, na końcu której czeka go ołtarz ofiarny. Mężczyzna podejmuje jednak desperacką próbę ratowania życia i ucieczki z przeklętego miasta. Miłość do żony i rodziny, więź z plemieniem dadzą mu nadludzką siłę, potrzebną by samotnie przemierzyć dżunglę i stawić czoła depczącemu po piętach pościgowi.


18:00 - 20:30

Niedziela 30 czerwiec

10:00

WARSZTATY DLA KOBIET / sala teatralna / wstęp wolny

Festiwal Filmowy Niebieska Kropka. „ALOESOWE SPOTKANIE" / prowadzenie Katarzyna Kulesza i Agnieszka Jurguć. Jestem biologiem i wraz z moją ...

×

Niedziela 30 czerwiec 10:00

WARSZTATY DLA KOBIET / sala teatralna / wstęp wolny

Festiwal Filmowy Niebieska Kropka. „ALOESOWE SPOTKANIE" / prowadzenie Katarzyna Kulesza i Agnieszka Jurguć. Jestem biologiem i wraz z moją koleżanką chemikiem prowadzimy aloesową edukację w różnych instytucjach. Organizujemy warsztaty dla Kobiet.


10:00 - 11:30


12:00

„ŚWIAT PO PRACY" / 2023 / 1h 21min / Szwecja, Włochy, Dania / dokumentalny / 12+ / wstęp wolny

Festiwal Filmowy Niebieska Kropka. W Kuwejcie każdy ma prawo do pracy, więc w niektórych miejscach na jednym stanowisku zatrudnionych jest 20 ...

×

Niedziela 30 czerwiec 12:00

„ŚWIAT PO PRACY" / 2023 / 1h 21min / Szwecja, Włochy, Dania / dokumentalny / 12+ / wstęp wolny

Festiwal Filmowy Niebieska Kropka. W Kuwejcie każdy ma prawo do pracy, więc w niektórych miejscach na jednym stanowisku zatrudnionych jest 20 osób, które przychodzą do pracy tylko po to, żeby w niej być. Z wykonywaniem konkretnych zadań nie ma to nic wspólnego. W Korei Południowej pracuje się tak dużo, że wprowadzono tam nawet politykę wyłączania komputerów pod koniec dnia, żeby pracownicy nie mogli już dłużej pracować. 14-godzinny dzień pracy to w tym kraju norma i oznaka szacunku. Z kolei w Stanach Zjednoczonych co roku pracownicy rezygnują z ponad 500 milionów godzin urlopu z obawy o utratę pracy. Tymczasem roboty są już gotowe do przejęcia większości wykonywanych przez człowieka zadań, co w efekcie uczyni nas bezrobotnymi.
Wiele zmieniło się od czasu, gdy grupa purytańskich księży wynalazła w XVII wieku pojęcie etyki pracy. W XXI wieku samo pojęcie "pracy" pod wieloma względami się rozpada. To idealna sytuacja dla szwedzkiego mistrza kina dokumentalnego Erika Gandiniego, który podróżuje po całym świecie i wnikliwie, z egzystencjalnym humorem bada, co oznacza dziś słowo "praca" i czy w ogóle ma ono jeszcze dla nas jakieś znaczenie.


12:00 - 13:30


14:00

WARSZTATY DLA DZIECI / sala teatralna / wstęp wolny

Festiwal Filmowy Niebieska Kropka. Warsztaty teatralno - muzyczne dla najmłodszych / prowadzenie BEREK ązują zapisy, informacja pod nr ...

×

Niedziela 30 czerwiec 14:00

WARSZTATY DLA DZIECI / sala teatralna / wstęp wolny

Festiwal Filmowy Niebieska Kropka. Warsztaty teatralno - muzyczne dla najmłodszych / prowadzenie BEREK Crew.

Obowiązują zapisy, informacja pod nr tel. 85 730 34 14


14:00 - 16:30


17:00

„SIOSTRZEŃSTWO ŚWIĘTEJ SAUNY" / 2023 / 1h 29m / dokumentalny / Estonia, Francja, Islandia / 14+ / wstęp wolny

Festiwal Filmowy Niebieska Kropka. W bujnym, zielonym lesie wpołudniowej Estonii grupa kobiet zbiera się w tradycyjnej saunie, żeby wspólnie ...

×

Niedziela 30 czerwiec 17:00

„SIOSTRZEŃSTWO ŚWIĘTEJ SAUNY" / 2023 / 1h 29m / dokumentalny / Estonia, Francja, Islandia / 14+ / wstęp wolny

Festiwal Filmowy Niebieska Kropka. W bujnym, zielonym lesie wpołudniowej Estonii grupa kobiet zbiera się w tradycyjnej saunie, żeby wspólnie dzielić najgłębsze sekrety, przemyślenia i czerpać z siły swojej wspólnoty. Otoczone dymem i żarem obnażają nie tylko ciała, ale i emocje. Wypędzają z siebie lęki i wstyd, żeby odzyskać siłę i energię do życia. Filmportretuje ten intymny rytuał, który odbywa się w ciasnej i ciemnej przestrzeni nasyconej oddechem i parą. Gorąc i pot są tu namacalne równie mocno, jak cielesność. Obserwujemy ciała i twarze skąpane w mroku w procesie wspólnotowego oczyszczania. Dowiadujemy się, czego doświadczyły w swoim życiu.Namacalne i uniwersalne opowieści pokazują uniwersalizm, wspólnotowość oraz podkreślają rolę kolektywnego myślenia w radzeniu sobie z problemami. "Siostrzeństwo świętej sauny" przepełnia autentyczne piękno, które nie płynie z posiadania idealnego ciała, ale humoru, mądrości i samoświadomości. Film kręcony przez 8 lat jest również portretem estońskiej dymnej sauny wpisanej na Reprezentatywną Listę Niematerialnego Dziedzictwa Kulturowego Ludzkości UNESCO. Oryginalna ścieżka dźwiękowa jest wynikiem twórczej współpracyislandzkiego kompozytora Eðvarð Egilssona i eksperymentalnego folkowego trio EETER.


17:00 - 18:30


19:00

„CIVIL WAR" / 2024 / 1h 49m / USA, Wielka Brytania / dramat, akcja / 16+ / obowiązują wejściówki

Obowiązują wejściówki,informacja pod nr tel. 85 730 34 14Festiwal Filmowy Niebieska Kropka. Stany Zjednoczone balansują na krawędzi upadku. ...

×

Niedziela 30 czerwiec 19:00

„CIVIL WAR" / 2024 / 1h 49m / USA, Wielka Brytania / dramat, akcja / 16+ / obowiązują wejściówki

NORMALNY 22 zł
ULGOWY 18 zł

Obowiązują wejściówki,
informacja pod nr tel. 85 730 34 14

Festiwal Filmowy Niebieska Kropka. Stany Zjednoczone balansują na krawędzi upadku. Skorumpowany prezydent wzywa obywateli do walki przeciwko „sojuszowi z Florydy i zachodnim siłom Teksasu i Kalifornii”. Fotografka wojenna Lee (Kirsten Dunst) wraz z grupą dziennikarzy próbuje dostać się do Waszyngtonu, będącego epicentrum dramatycznych wydarzeń, by przeprowadzić ostatniwywiad z prezydentem. W tej misji towarzyszy im ambitna, lecz niedoświadczona dziennikarka Jessie (Cailee Spaeny). Lee, mimo początkowej niechęci,zostaje jej mentorką.


19:00 - 21:00