KADRA

Elżbieta Fionik

Dyrektor

e-mail: fionik@bdkbielsk.pl, tel. +48 85 730 34 14

Agnieszka Janiel

Główny księgowy

e-mail: a.janiel@bdkbielsk.pl

Elżbieta Gerez

Kierownik działu administracyjno-gospodarczego

e-mail: e.gerez@bdkbielsk.pl

Elżbieta Niczyporuk

Sekretarka

e-mail: sekretariat@bdkbielsk.pl, tel. 85 730 34 14

Piotr Wawulski

Specjalista ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi

e-mail: p.wawulski@bdkbielsk.pl

Mariusz Gerez

Kierownik Działu Technicznego, Inspektor BHP

e-mail: m.gerez@bdkbielsk.pl

Jakub Włostowski

Realizator dźwięku

e-mail: wlostowski@bdkbielsk.pl

Igor Fita

Specjalista ds. obsługi technicznej

e-mail: i.fita@bdkbielsk.pl

Marek Włodzimirow

Kinooperator

e-mail: marekwlodzimirow@gmail.com

Justyna Porzezińska

Kierownik Działu Edukacji Artystycznej

e-mail: fart38@wp.pl

Karolina Porzezińska

Instruktor ds. muzycznych

e-mail: fart38@wp.pl

Artur Żukowski

Instruktor ds. promocji i organizacji imprez kulturalnych

e-mail: pubblues@wp.pl

Piotr Kozłowski

Instruktor ds. arteterapii

e-mail: p.kozlowski@bdkbielsk.pl

Emilia Szulc

Instruktor ds. muzyki i organizacji imprez muzycznych

e-mail:

Janina Halina Plutowicz

Instruktor ds. literackich

e-mail: sekretariat@bdkbielsk.pl

Anna Grygoruk

Instruktor ds. teatru

e-mail: a.grygoruk@bdkbielsk.pl

Anna Rolecka

Instruktor ds. plastyki i sztuki ludowej

e-mail: a.rolecka@bdkbielsk.pl

Bielski Dom Kultury w Bielsku Podlaskim
imienia Marszałka Józefa Piłsudskiego
ul. 3 Maja 2
17-100 Bielsk Podlaski
NIP 543 102 32 38
Nr konta: 27 8063 0001 0070 0706 5846 0002

tel. 85 730 34 14
email: sekretariat@bdkbielsk.pl
Dyrektor: fionik@bdkbielsk.pl
Elektroniczna Skrzynka Podawcza na platformie ePUAP