TEATRALNE

WERTEP FESTIVAL 2019

 

LIPIEC

26.07 – STARY DWÓR/NAREWKA

15.00 - TEATR CZERWONA WALIZKA „W PIWNICY DUCHA GÓR” /PL/ 40 min

16.00 - TEATR LUIGI CIOTTA /IT/ „SHOESHINE” /IT 40 min

17.00 - TEATR CZERWONA WALIZKA „BAZAR” /PL/ 40 min

18.00 - TEATR VECHORIA (UA) “OSTATNI PASAŻER” /UA/ 40 min

19.00 - A3TEATR „DANSE MACABRE” /UE/ 45 min

20.00 - TEATR PRZEDMIEŚCIE „CIRCUS PARADISE” /PL/ 60 min

21.00 - LA INDUSTRIAL TEATRERA „CASTAWAYS" /ESP/ 60 min

SZTUKA TWORZENIA „IMPRESJE Z BANIEK” /PL/po każdym spektaklu, do godz. 19.00/

 

27.07 – NAREW

14.00 - TEATR CZERWONA WALIZKA „W PIWNICY DUCHA GÓR” /PL/ 40 min

15.00 - TEATR LUIGI CIOTTA /IT/ „SHOESHINE” /IT/ 40 min

16.00 - TEATR CZERWONA WALIZKA „BAZAR” /PL/ 40 min

17.00 - A3TEATR „SWEET DREAMS” /PL/UE/po każdym spektaklu, do godz. 19.00/

18.00 - TEATR VECHORIA (UA) “OSTATNI PASAŻER” /UA/ 40 min

19.00 - TEATR LUIGI CIOTTA /IT/ „SWEET DREAMS” /IT/ 30 min

20.00 - TEATR PRZEDMIEŚCIE „CIRCUS PARADISE” /PL/ 60 min

21.00 - LA INDUSTRIAL TEATRERA „CASTAWAYS" /ESP/ 60 min

SZTUKA TWORZENIA „IMPRESJE Z BANIEK” /PL/ po każdym spektaklu, do godz. 19.00/

 

28.07 – BIELSK PODLASKI

14.00 - TEATR CZERWONA WALIZKA „W PIWNICY DUCHA GÓR” /PL/ 40 min

15.00 - TEATR LUIGI CIOTTA /IT/ „SHOESHINE” /IT/ 40 min

16.00 - TEATR CZERWONA WALIZKA „BAZAR” /PL/ 40 min

17.00 - A3TEATR „SWEET DREAMS” /PL/UE/po każdym spektaklu, do godz. 19.00/

18.00 - TEATR VECHORIA (UA) “OSTATNI PASAŻER” /UA/ 40 min

19.00 - TEATR LUIGI CIOTTA /IT/ „SWEET DREAMS” /IT/ 30 min

20.00 - A3TEATR „ZMYSŁY” /PL/ 45 min

21.00 - TEATR PRZEDMIEŚCIE „CIRCUS PARADISE” /PL/ 60 min

22.00 - LA INDUSTRIAL TEATRERA „CASTAWAYS" /ESP/ 60 min

SZTUKA TWORZENIA „IMPRESJE Z BANIEK” /PL/ po każdym spektaklu, do godz. 19.00/

 

SIERPIEŃ

2.08 – DUBICZE CERKIEWNE

14.00 - TEATR BARNABY „CALINECZKA” /PL/ 45 min

15.00 - TEATR MAŁE MI „IGRASZKI Z DROPSEM” /PL/ 50 min

16.00 - CIA EMILLIANO ALLESI „IN” /ESP/ 40 min

17.00 - TEATR LUIGI CIOTTA /IT/ „SHOESHINE” /IT/ 40 min

18.00 - TEATR VECHORIA (UA) “OSTATNI PASAŻER” /UA/ 40 min

19.00  - TEATR LUIGI CIOTTA /IT/ „SWEET DREAMS” /IT/ 30 min

19.30 - TEATR PRZEDMIEŚCIE „CIRCUS PARADISE” /PL/ 60 min

21.00 - LA INDUSTRIAL TEATRERA „CASTAWAYS" /ESP/ 60 min

22.00 - A3TEATR „PLAN LEKCJI” /UE/ 50 min

SZTUKA TWORZENIA „IMPRESJE Z BANIEK” /po każdym spektaklu, do godz. 19.00/

 

3.08 – KLESZCZELE

15.00 - TEATR BARNABY „CALINECZKA” /PL/ 45 min

16.00 - TEATR MAŁE MI „IGRASZKI Z DROPSEM” /PL/ 50 min

17.00 - CIA EMILLIANO ALLESI „IN” /AR/ 40 min

18.00 - TEATR LUIGI CIOTTA /IT/ „SHOESHINE” /IT/ 40 min

19.00 - TEATR VECHORIA (UA) “OSTATNI PASAŻER” /UA/ 40 min

20.00 -  TEATR LUIGI CIOTTA /IT/ „SWEET DREAMS” /IT/ 30 min

21.00 - TEATR PRZEDMIEŚCIE „CIRCUS PARADISE” /PL/ 60 min

22.00 - LA INDUSTRIAL TEATRERA „CASTAWAYS" /ESP/ 60 min

SZTUKA TWORZENIA „IMPRESJE Z BANIEK” /po każdym spektaklu, do godz. 19.00/

 

 

 

4.08 – HAJNÓWKA /przy Hajnowskim Domu Kultury/

14.00 - TEATR BARNABY „CALINECZKA PL/ 45 min

15.00 - EMILLIANO ALLESI „IN” /AR/ 40 min

16.00 - TEATR LUIGI CIOTTA „ SHOESHINE” /IT/ 40 min

17.00 - TEATR VECHORIA “OSTATNI PASAŻER” /UA/ 40 min

18.00 - TEATR LUIGI CIOTTA „SWEET DREAMS” /IT/ 30 min

18.30 - TEATR PRZEDMIEŚCIE „CIRCUS PARADISE” /PL/ 60 min

20.00 - A3TEATR „SYN KSIĘŻYCA” /UE/ 45 min

21.00 - LA INDUSTRIAL TEATRERA „CASTAWAYS" /ESP/ 60 min

22.00 - TEATR WOSKRESINNIA „SPOTKAĆ PROSPERA" /UA/ 60 min

SZTUKA TWORZENIA „IMPRESJE Z BANIEK” /po każdym spektaklu, do godz. 19.00/

 

 

Organizator zastrzega prawo do zmian w programie.